Skip to main content

Оберіть послугу і ми Вам передзвонимо!

Київ та Київська область
Цілодобово 24/7

Ремонт авто ключів

ремонт авто ключів

Ремонт авто ключів є альтернативою повній заміні замків у комплекті з ключами, а натомість надійний спосіб відновлення функціональності автомобільних ключів. Якщо ви не можете відкрити замок в машині, причин може бути кілька, але можливо проблема і в авто ключі, особливо, якщо нещодавно ключ піддавався сильному механічному впливу таким як удари або падіння, або по необережності ключ потрапив у воду і поступово виходить з ладу. У такому разі частіше ушкоджується електронна частина ключа. Звертаючись до нас, ви збережете ключ, час та гроші.

У ході ремонту авто ключів наші фахівці служби з відкриття дверей проводять діагностику та аналіз причин неполадки. Знання в галузі електроніки та програмування дозволяють нам ефективно відновити та налаштувати авто ключі будь-яких марок та моделей.

При ремонті авто ключів:

Ми надамо послуги заміни та відновлення корпусу ключа, його можна замінити, щоб повернути йому початковий зовнішній вигляд та функціональність. Ремонт автомобільних ключів є набагато вигіднішим та швидшим якщо ви до нас звернетеся.

Зробимо ремонт електронних компонентів: якщо ключ перестав працювати через поломку електронних компонентів, таких як мікрочіпи або кнопки, фахівці служби з відкриття дверей проводять ремонт або заміну несправних деталей.

Програмування ключа: після відновлення фізичної та електронної частини ключа він повинен бути правильно прошитий для роботи з конкретним автомобілем. Це включає налаштування кодів доступу, іммобілайзера та інших систем безпеки.

Публікація ключів: при втраті ключа або необхідності створення резервної копії фахівці служби з відкриття дверей можуть скопіювати існуючий ключ або створити новий, щоб забезпечити доступ до автомобіля.

В результаті звернення до нас, ви отримаєте ключі, що повністю функціонують, здатні відкрити замок в машині. Наша послуга дозволяє зберегти ваш ключ, час та гроші, в порівнянні з повною заміною ключів у дилера автомобіля та надає розумне вирішення проблем із ключами, а також збереже ключі та нерви від проблем після некваліфікованого ремонту.