Skip to main content

Оберіть послугу і ми Вам передзвонимо!

Київ та Київська область
Цілодобово 24/7

Розблокування та видалення замку запалювання

розблукування та видалення замку запалюванняМи пропонуємо послуги з розблокування та видалення замку запалювання в автомобілях. Ми спеціалізуємося на заміні замків та надаємо професійні послуги майстра з ремонту замків для різних типів автомобілів.

Якщо ви потрапили в ситуацію, коли ключ не заходить у замок запалювання, не провертає в перше, друге чи третє положення або зовсім застряг в одному з цих положень, найчастіше причини можуть бути як у кодовій частині замку запалювання, так у руйнуванні будь-якої його частини деталей. Потрібно пам’ятати, що замок запалювання це частина протиугінної системи автомобіля і самостійно знявши або видалити його неможливо, ВАЖЛИВО: при спробі самостійно вилучення замку є величезний ризик пошкодження інших внутрішньої суміжних частин автомобіля.

Наші майстри оснащені необхідними інструментами, а також досвідом аварійного відкриття авто та усунення проблем із замком запалювання. Ми працюємо з усіма типами замків і усуваємо ризик будь-яких можливих збитків при виконанні послуги.

У разі звернення до нас, наш майстер з ремонту замків прибуде до вас протягом 30 хвилин, щоб розблокувати замк запалювання і відновити працездатність вашого автомобіля. За потреби аварійного відкриття авто наша команда також готова надати допомогу.

Ми гарантуємо збереження вашого автомобіля у процесі роботи. Наші майстри з ремонту замків мають досвід та знання, щоб ефективно та акуратно виконати розблокування та видалення замку запалювання без пошкодження автомобіля. Тим самим ми зберігаємо:

  • Ваш автомобіль, уникаючи недосвідчених автомеханіків.
  • Час, оскільки майстер приїде до вас швидко і одразу займеться роботою.
  • Гроші на любительських авто експертів.

    КОНСУЛЬТАЦІЇ БЕЗКОШТОВНІ!