Skip to main content

Оберіть послугу і ми Вам передзвонимо!

Київ та Київська область
Цілодобово 24/7

Виготовлення авто ключів

виготовлення авто ключівВи можете звернутися до нас у разі потреби виготовлення автоключів після заміни замків або втрати основних ключів. У разі втрати автомобільного ключа або в наявності тільки одного ключа (часто при покупці автомобіля з інших країн або з рук, вам продадуть його з одним ключем) наші майстри допоможуть відновити ключ і доступ до вашого автомобіля або зробити дублікат вашого ключа, як підібравши найоптимальніші ключі. варіанти для вашого автомобіля.

Також пропонуємо якісне виготовлення нових автоключів, які точно відповідатимуть вашій марці та моделі автомобіля. Наша команда експертів оснащена передовими інструментами та технологіями, що дозволяють швидко відновити ключі, спираючись на сам замок, або елемент оригінального ключа.

Працюємо з усіма марками авто, будь-якого року випуску.

КОНСУЛЬТАЦІЯ БЕЗКОШТОВНА!

Після звернення до нашої компанії, майстер приїде на місце протягом 30 хвилин і проаналізує, який тип ключа вам необхідний, а також прорахує вартість та термін виготовлення ключа, зберігаючи ваші гроші та час на непотрібні запчастини та пошук компонентів.