Skip to main content

Оберіть послугу і ми Вам передзвонимо!

Київ та Київська область
Цілодобово 24/7

Двері. Ремонтувати чи міняти?

Рішення про те, чи потрібно ремонтувати або міняти двері, залежить в першу чергу від стану металу (скелета) та стану загальної конструкції дверей, тому що питання дизайну, ізоляції, фурнітури та рівня зламостійкості замків цілком вирішуємо нашими майстрами. Ось деякі міркування:

Стан дверей:

Якщо ваші поточні двері мають незначні пошкодження, такі як просідання дверей, скрипи, затирання в різних місцях коробки, незначні вм'ятини, поломка замків або дверної фурнітури, то їх можна відремонтувати. Якщо серйозні пошкодження, такі як деформація металу, корозія, заміна може бути більш розумним варіантом.

Бюджет:

Ремонт дверей часто дешевше, ніж повна заміна. А покупка якісних які відповідатимуть мінімальним стандартам шумоізоляції, зломостійкості та простоять щонайменше 25 років потрапляють у п'яти-шестизначні суми. Тому якщо у вас обмежений бюджет, розгляньте варіант ремонту.

Дизайн та функціональність:

Якщо вам не подобається дизайн поточних дверей, то найчастіше це вирішується установкою нових мдф накладок, перетяжкою, фарбуванням дверей та встановленням нової фурнітури. У поєднанні із заміною замків та кодових механізмів це може покращити безпеку та ізоляцію дверей, у поодиноких випадках заміна може бути більш відповідним варіантом.

Вік дверей:

Якщо ваші двері віком 35 років і не відповідають сучасним стандартам безпеки та ефективності, заміна може бути необхідна.

Рішення залежить від конкретних обставин, факторів та ваших побажань.

Висновок

Рішення про те, ремонтувати або змінювати двері, залежить від багатьох факторів. Необхідно оцінити стан дверей, бюджет, дизайн та функціональні потреби. Телефонуйте, вас проконсультує майстер з ремонту та реставрації дверей та надасть рекомендації на основі конкретних обставин. Незалежно від вашого вибору, важливо, щоб двері забезпечували безпеку та комфорт вашого будинку.