Skip to main content

Оберіть послугу і ми Вам передзвонимо!

Київ та Київська область
Цілодобово 24/7

Коли немає сенсу робити дублікати ключів?

Часто виїжджаючи на Аварійне відкриття дверей у Києві та області наші майстри стають свідками конфлікту коли людина звертається за виготовленням дубліката у найближчу майстерню біля будинку чи офісу та підійшовши до дверей дублікат не відчиняє двері, застрягає у дверях або зовсім не провертається у замку ні рідним ключем. дублікатом. Звичайно, в першу чергу всі камені летять на того майстра, який зробив дублікат, адже зі старим ключем все справно працювало вже як років 15. У цьому випадку як ніколи доречна фраза досвідченого Київського автомеханіка Миколи: “Не заважай механізму працювати!”

У цій статті ми розповімо про деякі рекомендації, коли не варто робити дублікат ключа виходячи з нашого багаторічного досвіду

Коли немає сенсу робити дублікати ключів?

  • Втрата ключів: Якщо ви втратили свої ключі та не знаєте, де вони можуть опинитися, робити дублікати може створити потенційну загрозу безпеці вашого будинку чи власності. У таких випадках рекомендується замінити замки з новими ключами у комплекті.
  • Злом чи несанкціонований доступ: Якщо ви підозрюєте, що ваші ключі були вкрадені або хтось отримав несанкціонований доступ до них, робити дублікати може бути небезпечним. Замість цього, замініть замки та отримайте нові ключі для безпеки.
  • Старі або зношені ключі: Якщо ваші ключі старі або сильно зношені, їхнє копіювання може призвести до проблем із роботою або пошкодженням замків. У таких випадках рекомендується замінити замки та отримати нові ключі для гарантованої надійності та безпеки.
  • Втрата контролю над ключами: Якщо ви довіряли свої ключі комусь іншому, наприклад колишньому співробітнику, домашньому персоналу або орендарю, і більше не хочете, щоб вони мали доступ до вашої власності, то дублікати ключів у цій ситуації не рекомендується. Натомість замініть замки та отримайте нові ключі, щоб повністю контролювати доступ ще багато років.

Загалом рішення робити дублікати ключів або заміна на новий замок з комплектом нових ключів на практиці частіше схиляємося до другого, тому що в результаті маємо заощаджений час, нерви та гроші наших клієнтів тим більше враховуючи ціни дублікатів на момент написання цих рекомендацій від 150 -700 грн за ключ.

У разі сумнівів дзвоніть до наших професіоналів у галузі безпеки та кваліфікованих слюсарів в одній особі, щоб отримати відповідні рекомендації та рішення. Консультації безкоштовні. Телефонуйте!