Skip to main content

Оберіть послугу і ми Вам передзвонимо!

Київ та Київська область
Цілодобово 24/7

Ремонт замків. Коли та в яких випадках

Ремонт замків є важливою та невідкладною процедурою, яку необхідно виконувати ТІЛЬКИ ФАХІВЦЮ при виникненні проблем з роботою кодової частини або запірної замкової системи. Однак, у деяких випадках, ремонт може не бути найбільш ефективним рішенням, особливо коли ремонт проводився не кваліфікованим майстром або власними зусиллями та заміна замка може бути кращою.

Часто ми виїжджаємо на аварійне відкриття дверей не від того, що людина втратила ключ, а тому, що ключ не провертається або крутиться навколо своєї осі вхолосту, не відкриваючи замок після ремонту, зрештою економія виходить не економною, оскільки витрати на новий замок плюс аварійне відкриття. та ще й у самий невідповідний час! Ось ще кілька причин, чому не варто завжди ремонтувати замки:

  • Серйозні пошкодження: Якщо замок зазнав серйозних пошкоджень, наприклад, внаслідок спроби злому, ударів, фізичного впливу, просадки дверей ремонт може бути тимчасовим і не забезпечувати повноцінну безпеку. У таких випадках рекомендується замінити замок, щоб гарантувати його надійну роботу.
  • Застарілі моделі: Якщо у вас встановлений старий замок, який не відповідає сучасним стандартам безпеки, ремонт може бути тимчасовим рішенням. Заміна замка на сучасну модель з покращеними функціями та технологіями може значно підвищити безпеку вашого житла.
  • Повторні проблеми: Якщо замок постійно викликає проблеми, навіть після ремонту, це може бути ознакою серйозніших проблем у його механізмі. У таких випадках заміна може бути більш довгостроковим та ефективним рішенням, щоб уникнути постійних незручностей та потенційних загроз безпеці.

Однак, у більшості випадків, ремонт замків може бути цілком розумним та ефективним способом виправити дрібні неполадки та проблеми. Якщо замок справно функціонує, але має деякі недоліки, наприклад, труднощі з поворотом ключа, з входженням у замкову щілину або клямкою у вигляді заїдання, то ремонт нашим ФАХІВЦЕМ може бути достатнім для відновлення його нормальної роботи.

У будь-якому випадку, для прийняття правильного рішення про ремонт або заміну замку, рекомендується звернутися до наших майстрів, будьте впевнені, що приїде кваліфікований слюсар та спеціаліст з безпеки в одній особі, щоб оцінити стан замку та запропонувати найкращий варіант, зберігши ваші замки, час та гроші!